Spolupráce

Velkoobchodní spolupráce

 

Nabízíme velkoobchodní spolupráci pro všechny obchodníky s kávou, dodavatele kancelářského vybavení, kavárny a bistra.  Vzhledem k tomu, že se jedná o levandulovou kávu, při domluveném odběru dodáme vlastní kávovar na kapsle Nespresso

 

Dalšími produkty ze segmentu gastro společnosti Lavender Tihany jsou potravinářské výrobky,  levandulové čaje, levandulová káva, džemy a sirupy.  Pokud vlastníte krámek se zdravou výživou, či nápoje, neváhejte nás kontaktovat. 

Třetím a nejvíce rozšířeným segmentem Lavender Tihany je bezesporu výroba kosmetiky, která se datuje cca 40 let nazpět a dnes již získala úplně novou podobu, kdy kosmetikou stojí vlastní tým a lékařské recepty na výrobu kosmetiky, aby co nejvíce pomáhala a léčebné účinky kosmetiky se využily na maximum. 

 

Další produkcí Lavender Tihany jsou alkoholové nápoje, které budeme naskladňovat až ke konci listopadu díky dlouhému úřednímu procesu dovozu lihovin. 

 VO ceníky  zašleme na požádání a připravujeme stránku s přímým objednáním za velkoobchodní ceny.  O ceníky si napište na email: info@zuul.cz

 

 

 

Nabízíme velkoobchodní spolupráci pro všechny obchodníky s bytovými a kuchyňskými doplňky a také osvětlením.  Do prodejen s osvětlením můžeme poskytnou vzorky svítidel zdarma. Ceník zašleme na požádání a připravujeme stránku s přímým objednáním za velkoobchodní ceny.