Dámské parfémy do auta

Vůně z dílny Marco Martely 

Marco si díky vůním splnil svůj sen a v roce 2019 začal podnikat. Jeho inspirací bylo Irsko, kde se poprvé setkal s podobnými vůněmi, které nyní najdete v produktovém portfoliu dílny MArca Martelyho. Vůně jsou personalizované, jsou určené buď ženám nebo mužům. Vůně Marca Martelyho jsou vyráběné s citem pro jednotlivé osobnosti, aby si tak mohl opravdu každý vybrat tu svou. 

 

A proč si vybrat právě jednu z těchto luxusních vůní do auta? Zaujmou už na první pohled svým designem, ale to podstatné je uvnitř tvarované skleněné lahvičky s dřevěným uzávěrem.  Specialitou našich vůní do auta totiž je, že tyto naše vůně neobsahují esenciální olej, ale parfém. 

 

Vnější design by mohl být dokonce ambasadorem jednoduché elegance: asymetrická skleněná láhev a dřevěný uzávěr, jak si myslíme, mluví za vše. Parfém ve flakonu je barevný, aby se každý ještě více přizpůsobil jeho vlastnímu vkusu.
Ochrana životního prostředí je pro nás důležitým aspektem.  Naše výrobky neobsahují žádné toxické prvky, tedy žádné látky toxické pro zdraví nebo životní prostředí.

Olimpia

Olimpia
Akce
245,00 199,00

Dark Opium

Dark Opium
Akce
245,00 199,00