Objednávky ve dnech 20. 7. - 1. 8. 2022 budou odeslané po 2. 8. 2022.

Attitude Přírodní olej Blooming Belly pro těhotné a po porodu - argan a mandle 150 ml

Sleva 28%

Attitude Přírodní olej Blooming Belly pro těhotné a po porodu - argan a mandle 150 ml

Pomáhá udržet elasticitu pokožky v těhotenství a po porodu. Bojuje se striemi a jizvami, které těhotenství přináší.Obsahuje pouze přírodní, hypoalergenní a zdraví šetrné složky. Bez vůně. Nepřítomnost škodlivých látek je testována nezávislou laboratoří.

Můžete se spolehnout, že tento olej je bezpečný jak pro vás, tak pro ještě nenarozené miminko.

Rychle působící hydratační olej obsahuje arganový a mandlový olej, jež jsou bohaté na antioxidanty a jsou známé pro své regenerační, zpevňující a vyživující účinky.Má certifikaci EcoLogo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí. 

Také má certifikaci EWG, která pomáhá lidem vybírat jen ty zdravé, bezpečné a k přírodě šetrné produkty. 

Všechny produkty ATTITUDE jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.Balení: 150 ml.
Země původu: Kanada.
 

 

 

SLADKÝ MANDLOVÝ OLEJ

 

Sladký mandlový olej má zvlhčující a zvláčňující vlastnosti

 

Při aplikaci na pokožku má sladký mandlový olej zvláčňující vlastnosti. Tyto vlastnosti umožňují mandlovému oleji v průběhu času zjemnit a vyhladit pokožku. V souladu s tím řada produktů do koupele, ale i rtěnky a mnoho produktů na čištění pokožky obsahuje mandlový olej, který pomáhá hydratovat vaši pokožku. Používání produktů s mandlovým olejem jako přísady nebo nanášení sladkého mandlového oleje přímo na kůži může podpořit hladkou a pružnou pokožku.

 

Díky svým zvlhčujícím vlastnostem byl mandlový olej po staletí také používán k léčbě suché pokožky, a souvisejících problémů jako je ekzém a psoriáza. Mezi běžné lokální léčby těchto stavů patří steroidní krémy, které mají dlouhodobé vedlejší účinky. Mnoho lidí používá sladký mandlový olej jako přirozené doplňkové řešení. Mastné kyseliny v mandlovém oleji pomáhají opravovat přirozenou bariéru pleti, zajišťují větší vlhkost a snižují podráždění. Bez ohledu na typ pleti může začlenění mandlového oleje do vaší rutiny pleti pomoci zvýšit vlhkost a zlepšit celkový vzhled pleti.

 

 

Prevence poškození sluncem a proti stárnutí

 

Když si užíváte čas venku pod sluncem, vaše pokožka je vystavena ultrafialovým paprskům. Delší expozice slunečnímu ultrafialovému záření (UV) může způsobit poškození DNA vaší buňky a vést k poškození kůže nebo dokonce rakovině kůže (výjimečně).

Mezi další účinky delšímu vystavení UV záření patří:

Zánět

Imunitní změny

Delší hojení ran

 

Kombinace těchto účinků přispívá k předčasnému stárnutí pokožky. Podle jedné studie mohou UV paprsky až za 80 procent viditelného stárnutí na pleti. To zahrnuje suchost kůže, vrásky a zhoršenou pigmentaci. Je zřejmé, že UV paprsky představují nebezpečnou hrozbu pro vaši pokožku (při delším vystavení). Použití opalovacího krému je jeden způsob, jak bojovat proti těmto paprskům, ale můžete také použít sladký mandlový olej.

 

Studie prokázaly, že lokální aplikace mandlového oleje může zabránit poškození kůže, které je způsobené UV zářením a zpomalit proces stárnutí. Sladký mandlový olej může pomoci chránit vaše buňky snížením poškození DNA před UV zářením a zabránit chemickým a strukturálním změnám, které mohou tyto změny způsobit. Použití mandlového oleje na obličej a tělo společně s opalovacím krémem může zabránit poškození sluncem a předčasnému stárnutí. Vaše pleť bude ak vypadat lépe.

 

 

Prevence strií

 

Strie jsou přirozenou součástí života. Když vaše tělo zažívá rychlé období růstu – jako třeba v těhotenství – náhlá změna může způsobit prasknutí kolagenu a elastinu v kůži. Při hojení kůže se pak mohou tvořit strie a zanechávat jizvy. Tak to prostě je, s tím se smiřme.

 

Sladký mandlový olej může napomoci v boji proti striím hned v několika směrech. Studie ukázaly, že mandlový olej může jak předcházet striím u těhotných žen, tak také omezit svědění, které přichází se striemi. Lokální použití mandlového oleje může pomoci zlepšit pružnost pokožky a udržet ji dobře hydratovanou. To může být zvláště užitečné při prevenci strií během rychlého růstu v pozdějších trimestrech těhotenství.

 

Ačkoli žádné ošetření nemůže zcela zabránit striím (s tím se fakt smiřte), sladký mandlový olej může poskytnout životně důležitou vlhkost, která pomůže vaší pokožce přizpůsobit se velkým změnám.

 


 

Pro výrobu produktů ATTITUDE jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. 100% recyklovatelný obal.

 - Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients“), a to bez kompromisů.

 

SLOŽENÍ:

Sladký mandlový olej, olej ze semen vinné révy (hroznový), kokosový olej, hydrogenované sójové polyglyceridy, olej z argánie, c15-23 alkán (rostlinný), výtažek z listů rozmarýnu, slunečnicový olej.

 

Zdroj: rehabilitace.info, zcstrakovo.cz
 

398,00
286,00