Sprchový gel Tihany Lavender 250ML

Sprchový gel Tihany Lavender 250ML

Jakmile vyzkoušíte tento Fialový sprchový gel vyrobený z přírodních ingrediencí a který obsahuje  až po okraj 100% čistý levandulový esenciální olej Tandany, čímž je zaručen dokonalý zážitek z koupání nejen pro tělo, ale i duši. Kosmetika z Tihany ukrývá nejen vůni levandule, ale odhaluje a poskytuje nám její léčivou sílu. 

 

Sprchový gel obsahuje také Panthenol, který  zlepšuje  obnovu a hydrataci pokožky, kyselina mléčná pomáhá  obnovit správné Ph pokožky.

 

 

Vyzkoušejte také ostatní skvělé produkty s levandulí z poloostrova Tihany:

 - LEVANDULOVÝ PŘÍRODNÍ ZELENÝ ČAJ / LEVANDULOVÝ ČERNÝ ČAJ 

 - LEVANDULOVÝ SIRUP

 - LEVANDULOVÝ ŠVESTKOVÝ DŽEM

 - LEVANDULOVÝ KRÉM NA RUCE

 - TĚLOVÝ KRÉM

 - BALZÁM NA RTY

 

 

Samobalená kosmetika ukrývá vůni Tihany a léčivou sílu levandule, stejně jako klid a pohodu, které návštěvníkům poloostrova nabízí přírodní poklady Tihany a samotné opatství Tihany.

Naše produkty jsou vyrobeny lokálně z levandulového oleje v Tihany.

 

                                                              Depositphotos.com

 

Levandulový esenciální olej

Naše produkty používají levandulový olej angustifolia, kterému se také říká francouzská a léčivá levandule. Kromě známého sedativního účinku má při použití v kosmetických přípravcích regenerační, exfoliační a dezinfekční účinek na pokožku. Zmírňuje svědění způsobené kousnutím. S úspěchem se dá použít i k úlevě od bolestí kloubů a hlavy.

 

 

Kyselina mléčná

Kyselina mléčná je přírodní produkt získaný fermentací glukózy a nemá nic společného s mlékem živočišného původu. :) Tím, že vyvažuje vysušující účinek vody, má obnovit kyselé pH naší pokožky. Stimuluje tvorbu kolagenu, napomáhá regeneraci pokožky.

 

 

Panthenol

Je to B5 - provitamin. Podporuje hojení ran, urychluje regeneraci pokožky, navíc zlepšuje hydrataci pokožky a snižuje záněty. Panthenol je také nekonečně užitečný pro vlasy. Snadno přilne a pokryje povrch keratinu, uhladí vlasy a dodá jim zvýšený lesk. Posiluje vlasy od kořínků ke konečkům vlasů a chrání je před roztříštěním. Zanechává pokožku a vlasy jemné.

 

 

 

SLOŽENÍ:

Čištěná voda, jemný mycí základ, pěnící povrchově aktivní látka, arabská guma, xanthanová guma, levandulový esenciální olej, panthenol, Cosgard, solubilizátor, kyselina mléčná, purpurový pigment, Limonene *, Linalool *, Geraniol *

* Přírodní složka esenciálního oleje.

312,00