Tělový peeling Tihany Lavender

Tělový peeling Tihany Lavender

Použitím našeho zvlhčujícího tělového peelingu bude vaše pokožka jako znovuzrozená a hebká na dotek. Hnědý cukr mechanicky odstraní odumřelé kožní buňky, levandule pokožku zklidní a díky bambuckému máslu, které obsahuje, již můžete vynechat večerní tělový krém. 

 

 

POUŽITÍ: Jednou týdně masírujte tělo krouživými pohyby a poté opláchněte!


Naše výrobky jsou vyráběny lokálně z levandulového oleje Tandany.

 

 

 

Vyzkoušejte z této kolekce také:

 - SPRCHOVÝ GEL (250 ml)

 - BALZÁM NA RTY

 - KOUPELOVÁ SŮL (300g)

 - KRÉM NA RUCE (250 ml)

 - LEVANDULOVÉ MÝDLO S KVĚTY

 - ESENCIÁLNÍ OLEJ

 - PLEŤOVÝ KRÉM

 - VYŽIVUJÍCÍ ŠAMPON NA VLASY (250 ml)

 

                                                  Depositphotos.com

 

Levandulový esenciální olej

Naše produkty používají levandulový olej angustifolia, kterému se také říká francouzská a léčivá levandule. Kromě známého sedativního účinku má při použití v kosmetických přípravcích regenerační, exfoliační a dezinfekční účinek na pokožku. Zmírňuje svědění způsobené kousnutím. S úspěchem se dá použít i k úlevě od bolestí kloubů a hlavy.

 

 

Bambucké máslo

Bambucké máslo neboli bambucké máslo je extrémně bohaté na fytosteroly, polyfenoly, těkavé mastné kyseliny. Chrání, vyživuje a zjemňuje pokožku. Lze jej použít samostatně k hojení poranění, stimulaci tvorby epidermis, vyživování kožních tkání, ochraně před škodlivými slunečními paprsky, zklidnění podráždění. V kosmetice používáme jeho rafinovanou (odbarvenou, deodorizovanou) formu.

 

 

Vitamín E

Vitamin E je uznávaný antioxidant, ochránce buněk, účinný proti vráskám, proti stárnutí, protizánětlivý, udržuje hydrataci a pružnost pokožky. Chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a UV záření. Pomáhá udržovat ochrannou vrstvu pokožky.

 

 

 

 

SLOŽENÍ:

Hnědý cukr, bambucké máslo, olivový olej, levandulový esenciální olej, vitamín E, květy levandule, limonen *, linalool *, geraniol *

* Přírodní složka esenciálního oleje.

330,00