Objednávky ve dnech 20. 7. - 1. 8. 2022 budou odeslané po 2. 8. 2022.

Oilala Balsamico IGP BIO 250 ml

Sleva 20%

Oilala Balsamico IGP BIO 250 ml

Vynikající organický balzamikový ocet z Modeny s CHZO ve vynikajícím balení.

 

Náš balzamikový ocet z Modeny CHZO, chráněné zeměpisné označení, je výsledkem šikovné směsi vařených moštů a vinného octa, které zrají v dubových sudech, aby získaly ty chutě, které jsou pro tento produkt typické. Výsledkem je voňavý a kořeněný balzamikový ocet, který se vyznačuje dobrou balzamikovou kyselostí, vyváženou sladkostí vařených moštů, mírně kyselou s dřevitou příchutí.

 

Tento ocet se získává výhradně ekologickou metodou, bez použití pesticidů a s plným ohledem na životní prostředí. Celý výrobní proces je proto certifikován, aby bylo spotřebitelům zaručeno dodržování nejpřísnějších norem ekologické produkce. Je vhodný k použití na čerstvou nebo vařenou zeleninu, k marinování masa nebo ryb, ale také do polévek nebo hlavních jídel na bázi zeleniny.

 

Původ hroznů: Původ hroznů: Modena, Itálie. Období sklizně: Srpen - září

Složení: Mosto cotto, organický balzamikový ocet z Modeny CHZO. Výživové údaje (množství na 100 ml): Energetická hodnota 304 Kcal / 1289 Kj; tuky 0g, z toho nasycené 0g; sacharidy 75g, z toho cukry 57g; bílkoviny 1,4g; cholesterol0g; sůl 0g. Obsahuje SULFITY. Kyselost: 6 %, Chuť: Složení: velmi ovocné, dokonalá rovnováha mezi sladkostí a kyselostí. Trvanlivost: 10 let Balení: skleněná láhev

589,00
471,00