Objednávky ve dnech 20. 7. - 1. 8. 2022 budou odeslané po 2. 8. 2022.

Oyuna Bio čistící gel na obličej s aloe vera 150 ml

Sleva 20%

Oyuna Bio čistící gel na obličej s aloe vera 150 ml

Tento čistící gel si oblíbíte díky jeho obohacení o léčivou fermentovanou aloe. Delikátně odstraňuje nečistoty a po použití je pleť svěží. Po očištění pleti je vhodné aplikovat Oyuna - Bio prebiotické sérum na obličej 30 ml . A určitě oceníte často zapomínanou partii a to krk a dekolt. Na tyto partie se osvědčil přípravek ze stejné řady Oyuna - Bio fluid na dekolt a obličej 30 ml  a potom produkt Oyuna - Bio elixír krk a dekolt obohacený křemenem 30 m z řady Oyuna 8 igredients, což je v řadě Oyuna to nejlepší. 

 

Způsob použití: Nanést gel na vlhkou pokožku delikátním masírováním po dobu pár minut. Dostatečně opláchnout.

 

ALOE VERA

Rostlina Aloe vera je známá pro své hojivé a léčivé účinky známa již z dob starého Egypta, kde byla nazývána „rostlinou nesmrtelnosti“. Od té doby se její použití stala cílenější a postupem času byly tyto vlastnosti potvrzeny i vědeckými studiemi – nejen kosmetické , ale  i dermatologické. Aloe vera je kaktusová rostlina, která patří do čeledi Liliaceae. Roste v suchém podnebí Afriky a Indie a proto je zejména v těchto zemích velmi rozšířená.

Aloe vera gel se získává z listů rostliny, které ukrývají čirou tekutinu, která je bohatá na aktivní látky a živiny. Nejvíce jich je samozřejmě v gelu v bio kvalitě, stejně jako u potravin je zde rozdíl v ošetřování samotné rostliny, tak je garantován šetrný způsob dalšího zpracování. Studiemi bylo zjištěno, že aloe vera má ve skutečnosti několik vlastností, které jsou účinné při léčbě různých stavů kůže, od šupinaté nebo suché kůže, kosmetických onemocnění, vlasů a skalp problémy s mnoha dalšími. Zároveň je Aloe testováno i pro farmakologické použití jako jedna z látek zlepšujících stav lidí s trvalými stavy jako je ekzém, lupénka  a další kožní problémy.

 

 

Účinky Aloe vera na pleť

Hlavní prokázané účinky: Hydratační účinky, Anti-aging, protizánětlivé účinky, anti-UV účinky, antiseptické účinky.

  • Stimuluje regeneraci buněk a podporuje růst fibroblastů a obnovu kolagenu v pleti, čímž zjemňuje a vyhlazuje vrásky.
  • Zvyšuje pevnost tkáně a díky obsahu vitaminu A a E urychluje regeneraci pokožky při drobných poraněních.
  • Pomáhá při boji s akné, regeneruje jizvičky a předchází vzniku dalších pupínků.
  • Zklidňuje podrážděnou pokožku a tlumí reakci pleti po bodnutí hmyzem.

 

FERMENTACE je naprosto přirozený biologický proces kvašení, který člověk používá po tisíciletí. Aplikováním technologie hyperfermentace získává aloe vera ještě lepší kosmetické vlastnosti. Díky fermentaci dochází k významnému zvýšení antioxidační aktivity a obsahu vitamínů. Fermentace je přírodní posilovač, který přeměňuje ingredience na silné výživné látky.

 

Oyuna je certifikovaná NATRUE, velmi omezující mezinárodní standard pro přírodní a bio kosmetiku.                                                     

Vyrobeno v Itálii   

Testováno na citlivé pleti. Testováno na těžké kovy (chrom, nikl, kobalt < 0,1 ppm) .VEGAN. 0 % parabeny-SLES/SLS-silikony-minerální oleje-formaldehyd-GMO  * bio ingredience  

 

530,00
425,00