Objednávky ve dnech 20. 7. - 1. 8. 2022 budou odeslané po 2. 8. 2022.

Oyuna Bio krém na obličej s červenou mořskou řasou 50 ml

Sleva 20%

Oyuna Bio krém na obličej s červenou mořskou řasou 50 ml

Bio krém je určený pro zralou pleť se vyznačuje novou kompaktností, tonifikuje a zpevňuje pokožku obličeje. Jedná se o výživný krém, který je obohacen výtažkem červené mořské řasy, která je bohatá na vápník, regeneruje strukturu pleti a dodává obličeji pružnost a viditelně pleť sjednocuje. Spousta z nás má tendenci vynechávat kroky dokonalého očištění pleti, což je velká chyba a žádný krém tuto část přípravy pleti nenahradí. Proto společně s Bio krémem s mořskou červenou řasou používejte Bio odličovací mléko na obličej a oči s červenou mořskou řasou 150 ml a k péči o oční okolí si kupte Oyuna - Bio krém kolem očí a rtů s červenou mořskou řasou 30 ml.  Dosáhnete tak synergického efektu těchto pečujících přípravků. 

 

Způsob použití: Aplikovat na vyčištěný obličej a dekolt, masírovat do úplného vstřebání.  Testováno na citlivé pleti. Testováno na těžké kovy (chrom, nikl, kobalt < 0,1 ppm).  0 % parabeny-SLES/SLS-silikony-minerální oleje-formaldehyd-GMO. 

 

 

Červené řasy

 

Mořské řasy vyznačující se jasně červenou či hnědorudou barvou s pozitivními účinky na lidský organismus

Červené mořské řasy patří do třídy Rhodophyta. Po tisíce let je východní civilizace využívaly jako výživný zdroj potravy, ale také v tradiční medicíně pro svůj pozitivní vliv na zdraví. Obsahují velké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů, které tělo dokáže dobře vstřebat a využít, plus bílkoviny a vlákninu.

 

 

Řasy podporují obranyschopnost

 

Coby antioxidanty působí proti poškození buněk způsobené volnými radikály, červené řasy působí také antivirově. O karagenanu, typu cukrů vyskytujícím se v červených mořských řasách, se předpokládá, že stimuluje produkci interferonu v imunitním systému, a může být tím pádem prevencí pásových oparů, oparů či rozvoje HIV.

Fungující imunitní systém je základem zdraví celého organismu, červené řasy proto mohou být nápomocné i v případě dlouhodobých kožních onemocnění, jako je lupénka, ekzém a opary, podporují hojení kožních lézí. Napomáhají také během chronických a infekčních onemocněních a dalších dlouhodobých zdravotních problémech, například při mononukleóze, ale i chřipce.

 

Účinky červených mořských řas

 

Mezi největší pozitiva červených řas patří jejich vliv na krevní oběh, vyrovnávají také hladinu krevního cukru a snižují hladinu škodlivého LDL cholesterolu díky svému vysokému obsahu vlákniny.

Obsažený hořčík a vápník podporují zdraví kostí, antioxidanty podporují obranyschopnost a zdraví pleti.

 

Kosmetické značky neustále přicházejí s novými technologiemi a složkami v kosmetice. Přičemž přírodní značky jsou v tomto směru inovativní, protože hledají cenné ingredience v přírodě a věnují roky výzkumu jejich účinkům na pleť. Jednou takovou účinnou přírodní ingrediencí jsou i mořské řasy, které mají prokazatelné účinky v anti-aging péči.


Čím jsou mořské řasy tak výjimečné

 

Mořské řasy jsou tradiční součástí asijské kuchyně pro jejich vysoký obsah živin. A díky čemu jsou tak výživné? Mořské řasy nemají kořeny, proto přijímají výživu zvenku celou plochou svého těla. V jednom kilogramu řas se nacházejí vitamíny a minerály z 10 000 litrů mořské vody! Jsou bohatou zásobou živin pro naše tělo a zdraví.

 

Mořské i sladkovodní řasy jsou stále více diskutované nejen na poli kosmetiky, ale také v alternativní medicíně. Díky dnešnímu technickému vývoji se mohou podrobovat detailnějšímu průzkumu, který ukazuje nejen to, že jsou řasy výborné v péči o pleť a tělo, ale je jim vlastní také protirakovinná aktivita. Nejen, že působí jako prevence proti vzniku nádorů, ale umí eliminovat již vzniklé. Jejich detoxikační a obnovující schopnosti stále více udivují ty, kdo se jim svěří do nenápadné, ale přesto silné péče.
 

 

Testováno na citlivé pleti. Testováno na těžké kovy (chrom, nikl, kobalt < 0,1 ppm). 0 % parabeny-SLES/SLS-silikony-minerální oleje-formaldehyd-GMO 

* bio ingredience  

 

Oyuna je certifikovaná NATRUE, velmi omezující mezinárodní standard pro přírodní a bio kosmetiku.    

 

 

 Složení: Aqua (Water)GlycerinPrunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) OilHelianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil [1]Cetearyl AlcoholGlyceryl Stearate CitrateArgania Spinosa (Argan) Kernel Oil [1]corallina officinalis extractHydrogenated Palm Kernel GlyceridesGlyceryl CaprylateTocopherol (Vitamin E)Hydrogenated Palm GlyceridesXanthan GumBeta-SitosterolSqualene [2]Lactic AcidBenzyl AlcoholSodium BenzoatePotassium Sorbateparfém (Fragrance) [2]

1. ekologicky pěstované

2. přírodního původu                                                 

Vyrobeno v Itálii  

990,00
790,00