Objednávky ve dnech 20. 7. - 1. 8. 2022 budou odeslané po 2. 8. 2022.

Vermione Přírodní pleťové a tělové mléko

Sleva 20%

Vermione Přírodní pleťové a tělové mléko

Světově unikátní patentovaná česká receptura přírodního mléka Vermione® MILK na urychlení regenerace pokožky, ale i na řešení vážných kožních onemocnění  s bioaktivními enzymy a výtažky z kalifornských žížal.

 

Mléko je přípravek urychlující hojení/regeneraci pokožky, udržovací, ale i preventivní. Vhodné na ekzémy, lupénku a dětskou dermatitidu. Je také vhodný aplikovat při atopickém ekzému či lupénce na kojence a děti bez ohledu věku. Toto regeneračně vyživující mléko je s bioaktivními enzymy na suchou, citlivou a namáhanou pokožku k ošetření rozsáhlých ploch.

 

Na celulitidu/pomerančová kůže.  Jako prevence proti vzniku strií a jizev nejen v těhotenství. Na břicho, hýždě, stehna a ňadra. Pro suchou, citlivou pokožku. Snadno roztíratelné a vstřebatelné

 

Na pokožce vytváří účinný ochranný filtr, který ji chrání před vysycháním a dalšími nepříznivými vlivy. Obsažený Caffeine a vitamin B5 získaný z Panthenolu jsou nezbytnými látkami pro výměnu kmenových buněk a posílení imunity kožní tkáně. Mléko dodává pokožce dlouhotrvající pružnost a hebkost.

 

Síla přírody a mimořádná účinnost bioaktivních ENZYMŮ urychluje hojení/regeneraci pokožky a nahrazuje terapii místo kortikoidů a antibiotik (klinické testy Prof. MUDr. František Novotný, DrSc.)

 

Snadno roztíratelné a vstřebatelné Vermione mléko je určeno pro jemnou,
citlivou, namáhanou a dětskou pokožku.

Vermione mléko s obsahem účinné látky (5%) je vhodné aplikovat na postižená místa EKZÉMY a LUPÉNKOU. Mléko je určeno na dětské ekzémy, opruzeniny a dermatitidy.

Mléko je velmi oblíbené jako ochrana pokožky před vstupem do bazénu a s tím spojené alergické reakce na chlór.

Na pokožce vytváří účinný celodenní ochranný filtr, který ji ulevuje od svědění, pálení a chrání ji před popraskáním a vysycháním.

Vhodné pro všechny typy a na dětskou pokožku již od narození.

Obsah: 50 ml

Komplex účinných látek: 5 %

Doporučená aplikace: 1-2x denně

 

Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.

 

Účinky krému

 

Snadná aplikace
Díky své konzistenci je Vermione mléko snadno roztíratelné, a tak mimořádně vhodné pro rozsáhlé plochy pokožky.

Chrání i vyživuje
Jelikož není vodou smývatelné vytváří na povrchu pokožky ochranný film, který ji chrání před vysycháním a po celý den ji dodává vitamíny potřebné pro pružnost.

Hydratuje a pomáhá
Kromě péče o citlivou a namáhanou pokožku působí blahodárně na ekzémy a lupénky, obzvláště pro rozsáhlé plochy pokožky.

 

 

LÉKAŘ RADÍ:

 

Celulitida  

Celulitida je estetický neduh projevující se hrbolatou pokožkou především v oblasti hýždí a stehen. Pro svůj vzhled bývá někdy také označována jako pomerančová kůže. Při celulitidě dochází k zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže, a vytváří tak na ní nevzhledné ďolíčky, připomínající právě strukturu pomerančové kůry. V místě je značně omezen průtok krve a lymfy.

 

Působení mléka na celulitidu

 

Vermione® MILK je vyvinuto a určeno na strie, celulitidu a pomerančovou kůži. Mléko není vodou smývatelné, tak aby si pokožka mohla po celý den brát potřebné vitamíny pro vyplnění propadlých kožních tkání a tukových buněk. Je snadno roztíratelné a jeho hlavní úlohou je zvýšit elasticitu a pružnost pokožky.
Rozbourává nekrotickou tukovou tkáň, která celulitidu projevuje.

 

Strie

 

Strie/pajizévky jsou drobné kožní defekty, které vznikají při popraskání elastických vláken v hlubších vrstvách kůže.
Děje se tak proto, že se kůže nezvládá napínat v důsledku růstu vnitřních struktur. Posléze tak praskají elastická vlákna a vznikají malé trhlinky.
Často se strie objevují u těhotných žen, u obézních jedinců nebo u sportovců, dále u starších lidí nebo u žen používajících hormonální antikoncepci.

 

Působení mléka na strie

 

Vermione® MILK je vyvinuto a určeno na strie, celulitidu a pomerančovou kůži. Mléko není vodou smývatelné, tak aby si pokožka mohla po celý den brát potřebné vitamíny pro vyplnění propadlých kožních tkání a tukových buněk. Je snadno roztíratelné a jeho hlavní úlohou je zvýšit elasticitu a pružnost pokožky (zdroj Vermione.cz).

 

U těhotných žen doporučujeme aplikovat Vermione® MILK již od IV. měsíce těhotenství až do porodu na pokožku v okolí bříška, tak abychom předešli vzniku strií.

 

 

PROČ VERMIONE?

Přípravek Vermione a technologie výroby je zcela nová v tom, že se podařilo vytvořit komplex vysoce účinných látek, které spolu, za normálních podmínek velmi rychle reagují a za běžných teplot se původně účinné látky během 24 hodin znehodnocují. V případě bioaktivního extraktu Vermione získaného z kalifornských žížal, bylo unikátní patentovanou technologií dosaženo stabilizace těchto látek, a to až do teplot nad 50 °C. Extrakt  má velmi vysokou vstřebatelnost i na neporušené pokožce, kdy rozkládá odumřelé části pokožky, ale zdravé buňky nepoškozuje, naopak vyživuje.

 

V rámci provedených klinických studií v sanatoriu PROSANUM, pod vedením profesora MUDr. Františka Novotného, DrSc, byla prokázána vysoká účinnost léčby psoriáz, ekzémů, akné, oparů, novotvarů kůře, pigmentových skvrn, jizevnaté tkáně, popálenin, nehojících se a infikovaných ran (diabetické dekubity, bércové vředy.), otoky, hematomy a v neposlední řadě špatně se hojící poporodní defekty a HPV infekce. V posledních letech je bioaktivní extrakt Vermione úspěšně aplikován při léčbě hemoroidů, kdy již bylo prokázáno, že jeho účinnost je zcela srovnatelná s operačním zákrokem. Tento extrakt nabízí v rámci dalších studií a výzkumu ještě širší spektrum možností jeho využití.

 

Přípravky Vermione jsou unikátní české krémy s bioaktivních enzymy.  Mají ojedinělou recepturu, která obsahuje biologický extrakt z kalifornských žížal a díky tomu umí řešit široké spektrum kožních problémů.  

 

Patentovaná receptura vznikla v hlavách českých vědců, kteří prokázali účinnost enzymů na lidskou pokožku. Obsažené enzymy pronikají do nejspodnější vrstvy pokožky a při styku s poškozenou tkání se aktivují. Proces enzymů je známý pro vytlačování poškozených a odumřelých buněk směrem k povrchu pokožky, což je zpravidla jasným důkazem pozitivního a obnovovacího účinku působení enzymů. Dále dodávají potřebné vitamíny a posilují imunitu pokožky.  

 

Technologie výroby přípravků Vermione je zcela nová v tom, že se podařilo vytvořit komplex vysoce účinných látek, které si zachovávají svou stabilitu a mají velmi vysokou vstřebatelnost i na neporušené pokožce, kdy rozkládá odumřelé části pokožky, ale zdravé buňky nepoškozuje, naopak vyživuje.

 

 

 

SLOŽENÍ:

Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal.
Aqua, Panthenol, Glycerin, Squalane, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Europaea Fruit Oil, Eathworm (Vermione) Extract, Glyceryl Stearate, Polyacrylamide, Oleyl Erucate, Cetylalcohol, Tocopheryl Acetate, C 13-14 Isoparaffin, Alcohol, Polysorbate 80, Laureth-7, Caffeine, Magnesium Carbonate, Amorolphallus Konjac Root Extr., Citric Acid, Acetic Acid, Sucrose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.

345,00
276,00