Aroma Derbe - Balzám na lesk vlasů s mátou, citronem a šalvějí 125 ml

Akce

Aroma Derbe - Balzám na lesk vlasů s mátou, citronem a šalvějí 125 ml

Rozjasňující balzám na vlasy

K dosažení skvělého česání společně s hloubkovým blahodárným pocitem tento balzám spojuje svoje nejlepší kondicionerové vlastnosti s příjemným efektem “blahodárnost“, zaručený okouzlujícími esenciálními oleji Máty, Citronu a Šalvěje. 

 

Funkční složky:

 

Esenciální olej Máty: vzácný olej, získaný z listů Máty peprné s osvěžujícím efektem na tělo a regeneračním účinkem na mysl. Účinně tonifikuje tělo a zároveň relaxačně působí na mysl.

Esenciální olej Citronu: vzácný esenciální olej, získaný z citronu. Účinně odstraňuje nedostatky a nečistoty pokožky. Má relaxační a zklidňující efekt.

Esenciální olej Šalvěje: esenciální olej známý pro své zklidňující, depurační a dezinfekční vlastnosti.

Vitamin E: tento vitamin je důležitý pro pružnost pokožky; chrání pokožku a přispívá ke snížení ztráty vody v důsledku pocení.

Arganový olej: často nazýván “tekuté zlato“, přírodní olej lisován ze semen plodů arganového stromu. Je extrémně bohatý na výživné složky, mezi nimiž některé mastné kyseliny a vitamin E. Arganový olej dodává vlasům měkkost, hebkost a lesk.  Vytváří ideální kondicionerovou proceduru na vlasy a předchází tvorbě rozdvojených konečků. Vyrovnává a hydratuje i krepaté vlasy.

Způsob použití: aplikovat dostatečné množství balzámu po umytí vlasů šamponem Sciampo Vitalizzante Aroma Derbe  a pokrýt celou délku vlasů. Opláchnout. K získání efektu maska-zábal krásy, aplikovat větší množství balzámu.

 

Neobsahuje parabeny, lepek, SLES a PEG, barviva, minerální oleje. Dermatologicky testováno. Biologicky správné složení-eko kompatibilní

 

Vyrobeno v Itálii

355,00
335,00